בלוג

טעויות ומשוב לצמיחה

הורים צעירים (ולא רק הם), מעידים פעמים רבות כי הם חשים ייסורי מצפון. כמעט תמיד, ייסורי המצפון הינם תוצר של החלטות שקיבלתם ולא הטיבו עם ילדיכם. לא אחדש לכם כי להשיב את הגלגל לאחור – לא ניתן. עם זאת, אולי אחדש לכם כי טעויות הן טבעיות, וחלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה האינסופי שלכם כהורים.

איך מעצבים ילדות מאושרת באמצעות סמכות הורית

להפתעתי, ישנם הורים שחוששים שהסמכות ההורית תגרום למערכת יחסים מנוכרת ומרוחקת עם ילדיהם. סמכות הורית לא רק שאינה מערערת את מערכת היחסים עם הילדים, אלא להפך – היא מחזקת אותה! תוך כדי תהליכים שעברתי עם הורים, הבנתי כי מי שחושש מהסמכות ההורית הם לא הילדים, אלא ההורים בעצמם. אני כבר יכולה להרגיע אתכם, כי תכליתה של הסמכות ההורית אינה להפוך אתכם נוקשים וקרים, אך כן להורים אסרטיביים שלמילותיהם וחוקיהם ישנו ערך בעיני הילדים. 

בתוך כמה זמן תוכלו לראות תוצאות

המון הורים פונים אליי ושואלים: "מהו אורכו של תהליך הדרכת הורים ותוך כמה זמן יהיו תוצאות?". התשובה לשאלה הראשונה היא שהתהליך מבוסס על 5-10 מפגשים. ובתוך כמה זמן תוכלו לראות תוצאות? את ההמלצות והכלים תקבלו ממני כבר במפגש השני (לעתים, אף במפגש הראשון). עם זאת, מפרי עמלכם תוכלו ליהנות בשלב מתקדם יותר בתהליך.
קטגוריות
קטגוריות