סיפורי הצלחה

המלצות מרגשות

חנה שנהב היקרה,
בשם כל המשפחה, אנחנו מבקשים להודות לך! מהרגע הראשון הכלת במילים ובחיוך, ובאופטימיות שובה הובלת אותנו בתהליך שאנו קוצרים כעת את פירותיו. אני מודה לך על הזמינות, על עצות הזהב (פנים מול פנים וגם בטלפון) ועל נכונותך.

לחנה - היועצת, המנטורית ומעכשיו גם החברה!
אני לא מוצאת את המילים להודות לך על הידע שחלקת איתנו. הגענו אליך לאחר ששני ניסיונות של גמילה ממוצץ לא צלחו. אמנם הייתי סקפטית בהתחלה (ואפילו אמרתי לך את זה), אך את הבטחת – וקיימת. הגענו אליך אמנם רק עבור ייעוץ בנושא הגמילה, אך לאורך הדרך למדנו ממך המון. כמו שכבר אמרתי לך: את הראשונה שאפנה אליה בכל סוגיה.

לאמא אווזה שלנו!
כבר אמרתי לך ואומר שוב: גם אלף מילים לא יוכלו לתאר את התרומה שלך למשפחה שלי. תקופה ארוכה שאני ובן זוגי רבנו על כל דבר שקשור בחינוך הילדים: מזמן המסכים ועד שעת ארוחת הערב. ברגישותך ליווית אותנו בתהליך מעצים שחיבר וליכד אותנו יחד למטרה משותפת – טובת הילדים. בזכותך (כן, בזכותך!), הצלחנו ליצור אווירה משפחתית אוהבת, רגועה ושלווה, שהמרוויחים העיקריים ממנה הם הילדים שלנו. אלפי תודות על הכל!

חנה יקירתי,
עם ילדי הראשון נמנעתי מהצבת חוקים וגבולות ואפשרתי לו הכל. כשנולד ילדי השני, תפישתי לגבי הורות וחינוך השתנתה, אך היה "מאוחר מדי" שכן בכורי היה כבר בן 4. לא הצלחתי לבסס מולו סמכות הורית, וכל בקשה הפכה למריבה ומלחמת עולם בבית. הגעתי אליך בעקבות המלצה, מבלי שהכרתי אותך או שמעתי עליך קודם לכן. אני מאושרת שהימרתי והלכתי עם תחושות הבטן שלי! בתוך שמונה מפגשים (אני מודה, לא היה לי קל בכולם), הצלחתי לרתום את ילדיי לדרכי. תודה על הכל מכל הלב.

חנה שנהב היקרה,
לפני שהגענו אליך הייתי אצל שתי מדריכות הורים אחרות. שתיהן היו מקסימות, אך התקשו לסייע לנו בנושא האכילה הרגשית עם בתנו. בעלי התעקש שננסה גם אותך ואני התעקשתי שנסתדר לבד. אני מודה לו בכל יום על שהוא התעקש וגם לעצמי שוויתרתי והסכמתי לנסות. במפגש הראשון הסברת לנו שהאכילה הרגשית היא מופע של הבעיה, ולא הבעיה בעצמה. תוך כדי התהליך קילפנו שכבות ועם עצותייך הצלחנו לגרום לביתנו להיפתח בפנינו. ליווית ותמכת ודייקת אותנו ובזכותך היום הבת האמצעית שלנו במקום אחר. כשם שחיכיתי לסוף ההדרכה, כך גם חששתי ממנה כי לא רציתי להיפרד. היה בינינו חיבור מהרגע הראשון, וכל המפגשים היו מלווים בחיוך ובחינניות האופיינית לך.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות – 050-8774152

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

התקשרו אליי 050-877-4152

או מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם