ייעוץ משפחתי

השפעותיו של הייעוץ שאני מעניקה מיטיבות עם כל בני המשפחה, אך הוא מתמקד אך ורק בכם – ההורים. פעמים רבות, ישנם אלו המרימים גבה ותוהים: "מדוע הייעוץ מתמקד בי, ההורה, בזמן שילדי הוא זה שמתעלם מדרישותיי, לא מציית לחוקי הבית ומציק לאחיו הקטנים?".

אני מאמינה כי אתם, ההורים, הם אלו האחראים על יצירת ההרמוניה המשפחתית. מסיבה זו, אני בוחרת לעבוד אתכם – לעודד אתכם לבצע "בדק בית" פנימי, לעורר בכם מודעות ולשקף בפניכם עד כמה השפעתכם על ילדיכם אדירה.
תהליך הייעוץ המשפחתי שאני מציעה נתפר למידותיה של כל משפחה באופן אישי – בהתאם להגדרת המטרות והתהליכים עליהם יש לעבוד:

ואיך יראה תהליך הייעוץ המשפחתי בפועל?

מפגש ראשון

המפגש יערך בקליניקה בנוכחותם בלבד. אבקש לשמוע מכם על הרכב המשפחה והדינמיקה בה, חווייתכם כהורים, האינטראקציה בין בני הבית, ההרגלים וההתנהגויות – שלכם ושל הילדים, סדר היום המוכתב על ידכם, מידת שיתוף הפעולה של הילדים, תגובותיהם אליכם, תגובותיכם אליהם וכיוצא בזה. על פי צורך, אגיע לבתיכם ל"תצפית שקטה".

מפגש שני

במפגש השני אשתף אתכם בתובנותיי, אדגיש את הנקודות לשימור ולשיפור ואציע דרך פעולה יישומית ויעילה.
אני מאמינה כי הצלחת התהליך מחייבת בשקיפות מלאה ובמתן חוות דעת אובייקטיבית, ועליהן אני מתחייבת בפניכם. תוכנית הייעוץ שלי נפרסת על פני 5 ועד 10 מפגשים.

ליווי אישי

אני מלווה אתכם יד ביד בתהליך ועוקבת אחר האופן בו אתם מיישמים את המלצותיי. לאורך התהליך אדייק אתכם, אכוון אתכם, אחלוק אתכם את הידע שלי, אלמד אתכם מיומנויות יעילות ואפעל במסירות מלאה בכדי להבטיח את צמיחתכם כהורים וכמשפחה.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות – 050-8774152

יש לכם שאלות? צריכים יעוץ?

התקשרו אליי 050-877-4152

או מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם